Trener biegania dla każdego – Popraw swoje wyniki!


Chcesz poprawiać wyniki biegowe? Spróbuj współpracy z profesjonalnym trenerem! Czy wiesz, że trenując pod okiem specjalisty możesz poprawić wyniki nawet o kilka czy kilkanaście minut? Koniec sezonu to idealny moment do rozpoczęcia współpracy z profesjonalnym trenerem biegania! Szczegółowe informacje i możliwości współpracy znajdziecie tutaj:

Pakiet online – 119 złotych/miesiąc

Współpraca polega na rozpisaniu profesjonalnego planu treningowego zakładającego poprawę wyników na wybranych dystansach (5 km, 10 km, półmaraton, maraton, biegi górskie czy biegi ultra). Stały kontakt z zawodnikiem utrzymywany jest na bieżąco poprzez specjalny formularz treningowy do wymiany informacji.

W celu lepszego zaplanowania treningu zawodnicy, którzy zdecydują się na pakiet online mają możliwość konsultacji w ramach jednego treningu indywidualnego, który jest gratis.

Pakiet Kraków – 100 złotych za spotkanie. Trening indywidualny na terenie Krakowa lub w innym umówionym miejscu. Podczas treningu analizujemy technikę biegu oraz wykonujemy wspólnie elementy treningowe wymagające konsultacji. Spotkanie trwa około 70 minut.

Zapraszamy do współpracy! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wspólnie ustalimy odpowiednią ścieżkę rozwoju sportowego.

Kontakt – trener.runonline@gmail.com tel. 662654688

Współpraca z nami pozwoli Ci osiągać lepsze rezultaty i czerpać jeszcze więcej przyjemności z biegania!

 

TRENER BIEGANIA – Kacper Piech

6 zawodnik Mistrzostw Polski Seniorów w Maratonie – Orlen Warsaw Maraton 2014

Zwycięzca wielu prestiżowych biegów górskich m.in. Chyża Durbaszka (Biegi w Szczawnicy), Półultramaraton Bieszczadzki, Perły Małopolski

Rekordy życiowe:

Maraton – 2.30.25

Półmaraton – 1.10.30

10 km – 31.57

TRENER BIEGANIA – Gabriela Rolka

8 zawodniczka Mistrzostw Polski Seniorek w Biegach Przełajowych – Kraków 2014

Zwyciężczyni wielu prestiżowych biegów górskich oraz ulicznych m.in. Ćwierćultramaraton Bieszczadzki, Perły Małopolski, Bieg Tesco, Bieg Świetlików

Rekordy życiowe:

Półmaraton – 1.24.20

10 km – 38.08