Trening personalny


Witaj w Centrum Treningu Biegowego w zakładce poświęconej treningowi personalnemu.

Nie ma pełniejszej i skuteczniejszej metody współpracy między trenerem a zawodnikiem niż trening personalny. W trakcie takiego treningu trener jest w stanie na żywo zobaczyć Twoją technikę biegu, w czasie rzeczywistym udzielać uwag dotyczących techniki, dzięki obecności na treningu tylko jednej osoby masz pewność, że cała uwaga trenera skupiona jest tylko na Tobie. W trakcie jednego treningu można poruszyć wiele niezwykle ważnych dla Ciebie w danej chwili tematów od pytań o konkretne treningi, sprzęt, starty w biegach, taktykę planowania sezonu i wiele wiele innych. Można korzystać z ogromnego doświadczenia osób z którymi się rozmawia, oraz rozwiewać wątpliwości od razu w momencie pojawienia się ich w Twojej głowie. Można na żywo zaobserwować poprawność ćwiczeń w trakcie ich prezentacji przez trenera oraz sprawdzić czy samemu wykonuje się je poprawnie.

A wszystko po to żeby biegać szybciej, pokonywać coraz dłuższe dystanse, a przede wszystkim trenować zdrowo i bez kontuzji.

Przed wykonaniem treningu zapoznaj się z planem treningowym lub skonsultuj z trenerem, gdyż każdy trening niewłaściwie wykonany zagraża twojemu zdrowiu i formie! 😉

Trening personalny oznacza:

  • indywidualny trening z trenerem Centrum Treningu Biegowego,
  • bezpośrednia analiza biegu,
  • analiza poziomu treningowego,
  • pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu,
  • pomoc w planowaniu startów w sezonie,
  • pomoc w opracowaniu taktyki na bieg,
  • analiza pracy treningowej i startów w zawodach.

Cena Treningu Personalnego wynosi 100 zł / 70 minut

Cena Treningu Personalnego dla osób objętych planem treningowym wynosi 70 zł / 70 minut

Chcesz umówić się na trening personalny? Napisz do nas na adres:

trener.runonline@gmail.com